Manly City CPM-S90V Black & Red 3D zsebkés (CS90VBRFH)
| Gyártó: |
|
| Szállítási díj: | 1.490 Ft |
| Várható szállítás: | 2026. május 26. |
| Elérhetőség: | Raktáron (szállításra kész) |
| Kívánságlistára teszem | |
| A Manly City CPM-S90V praktikus mindennapi kés, remek felhasznált anyagokkal. A porkohászati CPM-S90V penge az EDC kések mérföldköve. A pengét hátsó zár rögzíti, markolata fekete-vörös G10. | |
Paraméterek
| Teljes hossz | 17,5 cm |
| Penge hossza | 7,2 cm |
| Súly | 95 g |
| Penge vastagsága | 2,6 mm |
| Penge anyaga | CPM-S90V |
| Markolat anyaga | G10 |
| Zár | Back-lock |