Lovász Cavalier bicska, sárga fiber
| Gyártó: |
|
| Szállítási díj: | Nem szállítható. |
| Várható szállítás: | 2026. július 06. |
| Elérhetőség: | Előrendelhető |
| Kívánságlistára teszem | |
|
A Lovász Cavalier német 4116 (Krupp) acéllal, G10 markolattal készült, slipjoint záras kézműves bicska. Készítője a nemzetközi szinten elismert Lovász Gyula mester. !!! Kézműves kések vásárlása esetén, amennyiben nem személyesen szeretnéd átvenni a terméket, szállítással kapcsolatban kérd kollégánk segítségét az alábbi telefonszámon: 06203820272 !!! |
|
Paraméterek
| Penge anyaga | 4116 |
| Penge vastagsága | 3 mm |
| Penge hossza | 9 cm |
| Teljes hossz | 21 cm |
| Zár | Slipjoint |