LionSteel Dom Barlow Ram Horn zsebkés (CK0115 RM)
| Gyártó: |
|
| Szállítási díj: | Ingyenes |
| Várható szállítás: | 2026. június 15. |
| Elérhetőség: | Beszállítói raktáron |
| Kívánságlistára teszem | |
| A XVII. századi angol forma köszön vissza ránk a LionSteel Dom Barlow Ram Horn zsebkésre tekintve. Végletekig letisztult, harmónikus bicska kiváló acéllal. Kapunk még titán baknit és kosszarv paneleket. Így az összkép egészen gyönyörű! Egyetlen Michelin csillagos étteremből sem fognak kiküldeni bennünket miatta. Bátran tegyük ki az asztalra! | |
Paraméterek
| Teljes hossz | 17,0 cm |
| Penge hossza | 7,2 cm |
| Súly | 60 g |
| Penge vastagsága | 2,4 mm |
| Penge anyaga | M390 |
| Markolat anyaga | Titán, szaru |
| Zár | Slipjoint |