Kizer Yorkie Nitro-V Aluminum Gray zsebkés (V3525A4)
| Gyártó: |
|
| Szállítási díj: | 1.490 Ft |
| Várható szállítás: | 2026. június 15. |
| Elérhetőség: | Beszállítói raktáron |
| Kívánságlistára teszem | |
| A Kizer Yorkie már szemre is tetszetős apróság. Remek arányok, kiváló anyaghasználat. Zsebre vele! Igazi EDC menő. | |
Paraméterek
| Teljes hossz | 15,9 cm |
| Penge hossza | 6,3 cm |
| Súly | 71 g |
| Penge vastagsága | 3,0 mm |
| Penge anyaga | Nitro-V |
| Markolat anyaga | Alumínium |
| Zár | Slipjoint |