Kizer Task Nitro-V G10 White Black Blade zsebkés (V3641A1)
| Gyártó: |
|
| Szállítási díj: | 1.490 Ft |
| Várható szállítás: | 2026. június 15. |
| Elérhetőség: | Beszállítói raktáron |
| Kívánságlistára teszem | |
| A Kizer Task Nitro-V G10 White Black Blade zsebkés egy elegáns, letisztult formavilágú EDC folder. A rafinált fehér G10 nagyszerű kontrasztot alkot a fekete Nitro-V pengével. Remek Clutch-lock felel a stabil rögzítésért. Kifejezetten ajánlott zsebkés azok számára, akik mernek kicsit másképp gondolni egy EDC késre és kilépnek a nagy amerikai gyártók hegemóniájából. | |
Paraméterek
| Teljes hossz | 18,4 cm |
| Penge hossza | 7,7 cm |
| Súly | 100 g |
| Penge vastagsága | 2,8 mm |
| Penge anyaga | Nitro-V |
| Markolat anyaga | G10 |
| Zár | Clutch-lock |