Kershaw Outright BLK zsebkés (8320BLK)
| Gyártó: |
|
| Szállítási díj: | 1.490 Ft |
| Várható szállítás: | 2026. június 15. |
| Elérhetőség: | Beszállítói raktáron |
| Kívánságlistára teszem | |
| Fekete, mint az éjszaka! A Kershaw Outright tartós, karcálló PVD bevonata koromfekete – és a színe minden bizonnyal az első dolog, ami feltűnik ezen a vonzó zsebkésen. Lendületes vonalak, erős Frame-lock, remek árcédula. | |
Paraméterek
| Teljes hossz | 18,1 cm |
| Penge hossza | 7,6 cm |
| Súly | 113 g |
| Penge vastagsága | 2,8 mm |
| Penge anyaga | 8Cr13MoV |
| Markolat anyaga | Acél, G10 |
| Zár | Frame-lock |