Kershaw Outcome Rainbow zsebkés (2044RBW)
| Gyártó: |
|
| Szállítási díj: | 1.490 Ft |
| Várható szállítás: | 2026. június 15. |
| Elérhetőség: | Beszállítói raktáron |
| Kívánságlistára teszem | |
| A Kershaw Outcome Rainbow zsebkésre tekintve az első, ami eszünkbe jut, hogy színes egyéniség. Nem akar átlagos lenni. Hozza a kötelező Kershaw minőséget. Megbízható konstrukció, jó pengeforma, de e mellett felvállalja a különcségét is. Ha te sem vagy szürke, unalmas átlagember, akkor a te bicskád! | |
Paraméterek
| Teljes hossz | 17,0 cm |
| Penge hossza | 7,1 cm |
| Súly | 96 g |
| Penge vastagsága | 2,8 mm |
| Penge anyaga | 8Cr13MoV |
| Markolat anyaga | Acél |
| Zár | Frame-lock |