Kershaw Misdirect Serrated zsebkés (1365ST)
| Gyártó: |
|
| Szállítási díj: | 1.490 Ft |
| Várható szállítás: | 2026. május 26. |
| Elérhetőség: | Raktáron (szállításra kész) |
| Kívánságlistára teszem | |
| A Misdirect a Kershaw népszerű Starter sorozatának része, amely megfizethető, jellegzetes stílussal és szilárd teljesítménnyel rendelkező késeket jelent. A Misdirect sem kivétel. A 4Cr13 penge BlackWash felülettel rendelkezik, amely véd a karcolásoktól. A rozsdamentes acél keretzár megbízhatóan rögzíti a kést. | |
Paraméterek
| Teljes hossz | 17,5 cm |
| Penge hossza | 7,6 cm |
| Súly | 93 g |
| Penge vastagsága | 2,8 mm |
| Penge anyaga | 4Cr13MoV |
| Markolat anyaga | acél |
| Zár | Frame-lock |