Kershaw Misdirect Rainbow zsebkés (1365RBW)
| Gyártó: |
|
| Szállítási díj: | 1.490 Ft |
| Várható szállítás: | 2026. június 15. |
| Elérhetőség: | Beszállítói raktáron |
| Kívánságlistára teszem | |
| A Kershaw Misdirect színt visz az EDC világába ezzel az extravagáns verzióval. A 4Cr14-ből készült fordított tanto pengével felszerelt Assisted Opener a szokásos könnyedséggel kezeli a napi vágási feladatokat. Egyedi megjelenéséről a speciális PVD bevonat gondoskodik. | |
Paraméterek
| Teljes hossz | 17,8 cm |
| Penge hossza | 7,6 cm |
| Súly | 88 g |
| Penge vastagsága | 2,9 mm |
| Penge anyaga | 4Cr14 |
| Markolat anyaga | Acél |
| Zár | Frame-lock |