Kershaw Mini Iridium Black zsebkés (2051BLK)
| Gyártó: |
|
| Szállítási díj: | 1.490 Ft |
| Várható szállítás: | 2026. június 15. |
| Elérhetőség: | Beszállítói raktáron |
| Kívánságlistára teszem | |
| A D2-ből készült golyóscsapágyas, lándzsahegy pengével felszerelt zsebkés selymesen nyílik, és bármilyen feladatra alkalmas. Full feketében pompázik, így teljes mértékben megfelel taktikai igényének is. Az alumínium markolat rendkívüli robusztusságot ígér, mindenkor biztonságosan illeszkedik a kézbe. | |
Paraméterek
| Teljes hossz | 17,5 cm |
| Penge hossza | 7,6 cm |
| Súly | 71 g |
| Penge vastagsága | 2,3 mm |
| Penge anyaga | D2 |
| Markolat anyaga | 6061-T6 alumínium |
| Zár | Dura-lock |