Kershaw Kindred zsebkés (2053)
| Gyártó: |
|
| Szállítási díj: | 1.490 Ft |
| Várható szállítás: | 2026. május 26. |
| Elérhetőség: | Raktáron (szállításra kész) |
| Kívánságlistára teszem | |
| Az EDC kések egyik legfontosabb tulajdonsága a kis súly. A Kershaw teljes mértékben megfelel ennek a kritériumnak. Golyóscsapágyas nyitás, D2-es lándzsahegyes penge, rusztikus kőmosott penge, valamint egy vékony, de ergonomikus, nagy szilárdságú alumíniumból készült markolat - ezek a Kindred legfőbb tulajdonságai. | |
Paraméterek
| Teljes hossz | 18,3 cm |
| Penge hossza | 7,6 cm |
| Súly | 74 g |
| Penge vastagsága | 2,7 mm |
| Penge anyaga | D2 |
| Markolat anyaga | alumínium |
| Zár | Button-lock |