Kershaw Iridium zsebkés (2038)
| Gyártó: |
|
| Szállítási díj: | 1.490 Ft |
| Várható szállítás: | 2026. június 15. |
| Elérhetőség: | Beszállítói raktáron |
| Kívánságlistára teszem | |
| A Kershaw egy kompakt kést alkotott DuraLock reteszelő mechanizmussal. A D2-ből készült, golyóscsapágyas fordított tanto pengével felszerelt kés selymesen nyílik, és bármilyen feladatot képes kezelni. A szürke alumínium markolat rendkívüli robusztusságot ígér, mindenkor biztonságosan illeszkedik a kézbe. | |
Paraméterek
| Teljes hossz | 20,0 cm |
| Penge hossza | 8,6 cm |
| Súly | 94 g |
| Penge vastagsága | 2,7 mm |
| Penge anyaga | D2 |
| Markolat anyaga | alumínium |
| Zár | Dura-lock |