Kershaw Funxion EMT Charcoal & Black Serrated zsebkés (8100)
| Gyártó: |
|
| Szállítási díj: | 1.490 Ft |
| Várható szállítás: | 2026. június 15. |
| Elérhetőség: | Beszállítói raktáron |
| Kívánságlistára teszem | |
| A Funxion EMT egy mentőkés, amely vészhelyzetekben mindent megváltoztathat. A biztonsági övek átvágására alkalmas, részben recés 8Cr13MoV pengével és a közúti balesetek áldozatainak kiszabadítására szolgáló keményfém üvegtörővel felszerelt zsebkés igazi sokoldalú eszköz.Tartalmaz egy karabinert, kábelvágót, laposfejű csavarhúzót és imbuszkulcsot. | |
Paraméterek
| Teljes hossz | 18,4 cm |
| Penge hossza | 7,6 cm |
| Súly | 137 g |
| Penge vastagsága | 3,0 mm |
| Penge anyaga | 8Cr13MoV |
| Markolat anyaga | GRN |
| Zár | Liner-lock |