Kershaw Flitch zsebkés (3930)
| Gyártó: | |
| Szállítási díj: | 1.490 Ft |
| Várható szállítás: | 2026. június 15. |
| Elérhetőség: | Beszállítói raktáron |
| Kívánságlistára teszem | |
| Merész penge forma, masszív anatómia, ergonomikus markolat. Az összkép elég meggyőző ahhoz, hogy ez legyen az új EDC bicskánk. | |
Paraméterek
| Teljes hossz | 19,7 cm |
| Penge hossza | 8,3 cm |
| Súly | 133 g |
| Penge vastagsága | 2,9 mm |
| Penge anyaga | 8Cr13MoV |
| Markolat anyaga | GRN |
| Zár | Liner-lock |