Kershaw Broadside G10 Brown zsebkés (2052)
| Gyártó: | |
| Szállítási díj: | 1.490 Ft |
| Várható szállítás: | 2026. június 15. |
| Elérhetőség: | Beszállítói raktáron |
| Kívánságlistára teszem | |
| A Kershaw Broadside egy robusztus, erős EDC zsebkés. Pengéje szívós, jó éltartó D2 acélból készült. Kapunk a pénzünkért golyóscsapágyas nyitást, nagyszerű Dura-lock zárat, kellemes színű G10 markolatot. | |
Paraméterek
| Teljes hossz | 21,2 cm |
| Penge hossza | 8,9 cm |
| Súly | 145 g |
| Penge vastagsága | 3,3 mm |
| Penge anyaga | D2 |
| Markolat anyaga | G10 |
| Zár | Dura-lock |