Kershaw Barricade zsebkés (8650)
| Gyártó: |
|
| Szállítási díj: | 1.490 Ft |
| Várható szállítás: | 2026. június 15. |
| Elérhetőség: | Beszállítói raktáron |
| Kívánságlistára teszem | |
| A Kershaw Barricade minden váratlan helyzetre felkészült. Villámgyors, rugórásegítéses nyitás, üvegtörő, övvágó áll rendelkezésre egyetlen kompakt zsebkésben. Markolata ellenálló GRN. | |
Paraméterek
| Teljes hossz | 21,6 cm |
| Penge hossza | 8,9 cm |
| Súly | 128 g |
| Penge vastagsága | 2,7 mm |
| Penge anyaga | 8Cr13MoV |
| Markolat anyaga | GRN |
| Zár | Liner-lock |