Kershaw Appa Black Serrated zsebkés (1402BLKST)
| Gyártó: | |
| Szállítási díj: | 1.490 Ft |
| Várható szállítás: | 2026. június 15. |
| Elérhetőség: | Beszállítói raktáron |
| Kívánságlistára teszem | |
| A Kershaw Appa a válasz mindazok számára, akik könnyű, mindennapi használatra szánt és megfizethető kést keresnek a minőség feláldozása nélkül. A borotvaéles, könnyen élezhető rozsdamentes acél és a SpeedSafe nyitás kombinációja ideális eszközzé teszi. Hihetetlenül könnyű és jól kiegyensúlyozott. | |
Paraméterek
| Teljes hossz | 16,5 cm |
| Penge hossza | 7,4 cm |
| Súly | 57 g |
| Penge vastagsága | 3,0 mm |
| Penge anyaga | Rozsdamentes acél |
| Markolat anyaga | GRN |
| Zár | Limer-lock |