John Lee Hana Katana
| Gyártó: |
|
| Szállítási díj: | Ingyenes |
| Várható szállítás: | 2026. június 15. |
| Elérhetőség: | Beszállítói raktáron |
| Kívánságlistára teszem | |
|
Hana (japánul: virág) Díszes tsubával és fuchi-kashirával szerelt katana, aminek alapjául egy múzeumi kard szolgál. Annak hiteles másolata. Éles, kézzel kovácsolt penge 1045-ös szénacélból (nem rozsdamentes), vágási tesztekhez alkalmas (kb. 55 HRC) |
|
Paraméterek
| Penge anyaga | 1045 szénacél |
| Tsuka anyaga | Fa / Rájabőr / Pamut |
| Saya | Fa |
| Tsuka hossza | 30 cm |
| Penge hossza | 72 cm |
| Teljes hossz (tok nélkül) | 103 cm |
| Tömeg (tok nélkül) | 1100 g |