Honey Badger Opener Medium Black 8Cr13MoV DP zsebkés (HB1061)
| Gyártó: |
|
| Szállítási díj: | 1.490 Ft |
| Várható szállítás: | 2026. július 06. |
| Elérhetőség: | Előrendelhető |
| Kívánságlistára teszem | |
|
Marc Ager a Honey Badger alapítója több mint harminc évnyi tapasztalata alapján hozta létre a Dél Afrikai piacra szánt késcsaládját, mely mára világszerte elismerté várt. A Honey Badger megfizethető, praktikus és a névadó méhészborzhoz hasonlóan erős. A könnyű és erős FRN markolat kényelmes és jó tapadást biztosít, a golyóscsapágyas tengelyrendszer pedig garantálja a villámgyors nyitást akár a flipper akár a furat segítségével. A Honey Badger kések számos pengeformával, több színben és méretben érhetőek el, 14C28N, 8Cr13MoV vagy D2 acéllal, hogy mindenki megtalálja a számára legmegfelelőbbet. |
|
Paraméterek
| Teljes hossz | 18,5 cm |
| Penge hossza | 8,1 cm |
| Súly | 100 g |
| Penge vastagsága | 3,0 mm |
| Penge anyaga | 8Cr13MoV |
| Markolat anyaga | FRN |
| Zár | Liner-lock |