Hogue X1 Microflip Black zsebkés (24170)
| Gyártó: |
|
| Szállítási díj: | Ingyenes |
| Várható szállítás: | 2026. május 26. |
| Elérhetőség: | Raktáron (szállításra kész) |
| Kívánságlistára teszem | |
| A Hogue X1 Microflip Black zsebkés egy betonstabil, remek zárszerkezetet kapott. A nagy szilárdságú repülőgép-alumíniumból (6061-T6) készült markolat kompakt mérete ellenére kényelmesen illeszkedik a kézbe. A kőmosott felületű penge CPM-154 porkohászati acélból készült. Megfordítható klipsszel (tip-up/l-r). A zsebkések Lexusa. | |
Paraméterek
| Teljes hossz | 17,0 cm |
| Penge hossza | 7,0 cm |
| Súly | 85 g |
| Penge vastagsága | 3,0 mm |
| Penge anyaga | CPM-154 |
| Markolat anyaga | repülőipari alumínium (6061-T6) |
| Zár | Button-lock |