Hogue SIG K320A Nitron DPB Black zsebkés (36330)
| Gyártó: |
|
| Szállítási díj: | Ingyenes |
| Várható szállítás: | 2026. július 06. |
| Elérhetőség: | Beszállítói raktáron |
| Kívánságlistára teszem | |
| A Hogue által a SIG Sauer licence alapján gyártott K320A M17/M18 a svájci precizitást egyesíti az amerikai know-how-val. Rendkívül kifejező a megjelenése. Minden részlete a funkcionalitásnak lett alárendelve. Kiváló anyaghasználat, stílusos szín. Bármikor jöhet! | |
Paraméterek
| Teljes hossz | 20,3 cm |
| Penge hossza | 8,9 cm |
| Súly | 119 g |
| Penge vastagsága | 3,2 mm |
| Penge anyaga | CPM-S30V |
| Markolat anyaga | Polymer |
| Zár | Button-lock, Automata |