Hogue Extrak XL 3.9" Fixed Blade G10 Black Orange Cerakote outdoor kés (35859)
| Gyártó: |
|
| Szállítási díj: | Ingyenes |
| Várható szállítás: | 2026. június 15. |
| Elérhetőség: | Beszállítói raktáron |
| Kívánságlistára teszem | |
| A Hogue jellemzően vadászoknak ajánlja a Hogue Extrak XL kését. Kiváló acéllal, gondosan megtervezett arányokkal, cerakote bevonattal és élvédővel kapjuk. Természetesen nem csak vadászoknak lehet jó választás. | |
Paraméterek
| Teljes hossz | 20,8 cm |
| Penge hossza | 9,9 cm |
| Súly | 65 g |
| Penge vastagsága | 2,9 mm |
| Penge anyaga | MagnaCut |
| Markolat anyaga | Full-tang, G10 |