Ganzo Knife Firebird G729-GR zsebkés
| Gyártó: |
|
| Szállítási díj: | 1.490 Ft |
| Várható szállítás: | 2026. június 01. |
| Elérhetőség: | Beszállítói raktáron |
| Kívánságlistára teszem | |
| A Ganzo kések, bicskák közös jellemzője a jó minőség, jó anyaghasználat és vevőbarát árcédula. Még senkivel sem találkoztam, aki - miután használta ezeket a késeket - ne lett volna maximálisan megelégedve a márkával. Tisztességes, precíz kidolgozás, rendkívül jó ár/érték arány jellemző a Ganzo termékekre. | |
Paraméterek
| Tulajdonságok | |
| Pengeanyag | 440C |
| Pengehossz | 8,7 cm |
| Pengevastagság | 3,3 mm |
| Markolatanyag | G-10 |
| Teljes hossz | 20,5 cm |
| Súly | 126 g |
| Zár | Axis-lock |