Ganzo Knife Firebird FH31-BK zsebkés (FH31-BK)
| Gyártó: |
|
| Szállítási díj: | 1.490 Ft |
| Várható szállítás: | 2026. május 26. |
| Elérhetőség: | Raktáron (szállításra kész) |
| Kívánságlistára teszem | |
Paraméterek
| Pengeanyag | D2 szerszámacél, HRC 60-61 |
| Pengehossz | 8,6 cm |
| Pengevastagság | 3 mm |
| Markolatanyag | G-10 |
| Markolathossz | 11,2 cm |
| Teljes hossz | 19,8 cm |
| Súly | 113 g |
| Nyitás | flipper |
| Zár | keresztzár |
| Zár típus | Liner Lock |
| Átszerelhető övcsipesz | |
| Zsinórfurat |