Ganzo G806-BL kés 8Cr14 pengével és kék-fekete műanyag markolattal
| Gyártó: |
|
| Szállítási díj: | 1.490 Ft |
| Várható szállítás: | 2026. június 01. |
| Elérhetőség: | Beszállítói raktáron |
| Kívánságlistára teszem | |
| Túra, kemping, horgász-vadász feladatokra tervezett igazi mindenes. A PP+TPR markolat stabil fogást ad, jól tűri a nehezebb igénybevételt is. | |
Paraméterek
| Pengeanyag | 8Cr14 rozsdamentes acél, HRC 56 |
| Pengehossz | 9,8 cm |
| Pengevastagság | 2,3 mm |
| Markolatanyag | kék-fekete műanyag (PP+TPR) |
| Markolathossz | 11,9 cm |
| Teljes hossz | 21,7 cm |
| Súly | 88,5 g |
| Zsinórfurat | |
| Övtok |