FoxEdge Sparrow Aluminium Blue zsebkés (FE-030)
| Gyártó: |
|
| Szállítási díj: | 1.490 Ft |
| Várható szállítás: | 2026. május 26. |
| Elérhetőség: | Raktáron (szállításra kész) |
| Kívánságlistára teszem | |
| A FoxEdge márkanév alatt a Fox Knives olyan késeket mutat be, melyek különleges dizájnt vonultatnak fel, észszerű anyaghasználattal. | |
Paraméterek
| Teljes hossz | 19,5 cm |
| Penge hossza | 8,5 cm |
| Súly | 100 g |
| Penge vastagsága | 2,5 mm |
| Penge anyaga | 9Cr13MoV |
| Markolat anyaga | Alumínium |
| Zár | Liner-lock |