Fox Knives Vulpis 130 OT (FX-VP130 OT)
| Gyártó: |
|
| Szállítási díj: | 1.490 Ft |
| Várható szállítás: | 2026. május 26. |
| Elérhetőség: | Raktáron (szállításra kész) |
| Kívánságlistára teszem | |
| Egyszerű, minőségi, kis méretű zsebkés remek anyaghasználattal. A réz markolaton idővel rusztikus patina alakul ki, egyedi hangulatot adva a bicskának. | |
Paraméterek
| Teljes hossz | 13,5 cm |
| Pengehossz | 5,5 cm |
| Tömeg | 55 g |
| Pengevastagság | 2,0 mm |
| Penge anyaga | M390 |
| Markolat anyaga | Sárgaréz |
| Zár | Slipjoint |