Fox Knives Vulpis 130 Aluminum Black zsebkés (FX-VP130 BK)
| Gyártó: |
|
| Szállítási díj: | 1.490 Ft |
| Várható szállítás: | 2026. június 15. |
| Elérhetőség: | Beszállítói raktáron |
| Kívánságlistára teszem | |
| Egyszerű, minőségi, kis méretű zsebkés remek anyaghasználattal. | |
Paraméterek
| Teljes hossz | 13,3 cm |
| Penge hossza | 5,5 cm |
| Súly | 27 g |
| Penge vastagsága | 2,0 mm |
| Penge anyaga | N690 |
| Markolat anyaga | alumínium |
| Zár | Slipjoint |