Fox Knives Tribal K G10 All Black zsebkés (FX-802)
| Gyártó: |
|
| Szállítási díj: | Ingyenes |
| Várható szállítás: | 2026. június 15. |
| Elérhetőség: | Beszállítói raktáron |
| Kívánságlistára teszem | |
| Doug Marcaida is megrajzolta álmai karambitját. A Fox Knives pedig vállalta a kihívást és megalkotta ezt a kompromisszumokra nem hallgató vadócot. A markolatot törzsi motívumokra emlékeztető díszítés teszi még autentikusabbá. | |
Paraméterek
| Teljes hossz | 14,8 cm |
| Penge hossza | 7,7 cm |
| Súly | 105 g |
| Penge vastagsága | 3,0 mm |
| Penge anyaga | N690 |
| Markolat anyaga | G10 |
| Zár | Liner-lock |