Fox Knives Saturn Aluminum All Black zsebkés (FX-551 ALB)
| Gyártó: |
|
| Szállítási díj: | Ingyenes |
| Várható szállítás: | 2026. június 15. |
| Elérhetőség: | Beszállítói raktáron |
| Kívánságlistára teszem | |
| Dennis Simonutti dizájnja lenyűgöző és technikai extravaganciája űrtechnikát sejtet. A Radius Lock kiválóan rögzíti az N690-es pengét. A sci-fi tematikájú alumínium markolat stílusosan illeszkedik a hangulathoz. | |
Paraméterek
| Teljes hossz | 16,8 cm |
| Penge hossza | 6,5 cm |
| Súly | 125 g |
| Penge vastagsága | 3,0 mm |
| Penge anyaga | N690 |
| Markolat anyaga | Alumínium |
| Zár | Radius-lock |