Fox Knives Predator Evolution Green FRN zsebkés
| Gyártó: | |
| Szállítási díj: | 1.490 Ft |
| Várható szállítás: | 2026. május 26. |
| Elérhetőség: | Raktáron (szállításra kész) |
| Kívánságlistára teszem | |
| A tápláléklánc csúcsa a következő szintre emelve: A Fox Predator Evolutionnel Jesper Voxnaes egy olyan taktikai zsebkést alkotott, amely gyakorlatilag felemészti a kompromisszumokat az anyagok és a kivitelezés tekintetében. Az éles, fekete bevonatú Niolox penge megállíthatatlan az igényes vágási feladatokhoz. A gránátmintás zöld FRN markolat tökéletes fogást garantál, és kesztyűben is biztonságosan használható. | |
Paraméterek
| Teljes hossz | 21,0 cm |
| Penge hossz | 9,5 cm |
| Súly | 145 g |
| Vastagság | 3,0 mm |
| Acél | Niolox |
| Markolat | FRN |
| Tervező | Jesper Voxnaes |
| Zár | Liner-lock |