Fox Knives Multi Pocket Knife Deer 7 zsebkés (226/7 SCE)
| Gyártó: |
|
| Szállítási díj: | Ingyenes |
| Várható szállítás: | 2026. június 15. |
| Elérhetőség: | Beszállítói raktáron |
| Kívánságlistára teszem | |
| A Fox Knives Multi Pocket Knife Deer 7 zsebkés klasszikus formában tartalmazza a multifunkcionalitást. Kiváló M390 porkohászati acélból készül a fő pengéje, a markolat szarvas agancs. Konzervnyitó, sörnyitő, kis penge, ár, dugóhúzó és fűrész is található benne. | |
Paraméterek
| Teljes hossz | 17,2 cm |
| Penge hossza | 7,2 cm |
| Súly | 128 g |
| Penge vastagsága | 2,0 mm |
| Penge anyaga | M390 |
| Markolat anyaga | Szarvas agancs |
| Zár | Slipjoint |