Fox Knives FX 599 Karambit The Storm N690 Aluminum zsebkés (FX-599 ALB-2)
| Gyártó: | |
| Szállítási díj: | Ingyenes |
| Várható szállítás: | 2026. június 15. |
| Elérhetőség: | Beszállítói raktáron |
| Kívánságlistára teszem | |
|
A legendárium szerint Délkelet-Ázsiában már 900 évvel ezelőtt ismerték, használták ezt a formavilágot. Egy biztos, óriási népszerűségnek örvend mind a mai napig a karambit. ... - Tudják!!! Karambit! :) Hogy egy másik legendát idézzünk. Ernest Emerson késkészítő szinte tökélyre fejlesztette a formát, az ún. Emerson-wave-el (nyúlvánnyal) szempillantás alatt nyitható a folder. A Fox Knives sem hagyhatta ki ezt a ziccert és - biztos, ami biztos - jó sok változatban gyártja. Rendkívül látványos, menő dizájn, ami mindig hódítani fog. |
|
Paraméterek
| Teljes hossz | 17,5 cm |
| Penge hossza | 6,5 cm |
| Súly | 100 g |
| Penge vastagsága | 3,0 mm |
| Penge anyaga | N690 |
| Markolat anyaga | Alumínium |
| Zár | Liner-lock |