Fox Knives Core Tanto FRN OD Green zsebkés (FX-612 ODS)
| Gyártó: | |
| Szállítási díj: | 1.490 Ft |
| Várható szállítás: | 2026. június 15. |
| Elérhetőség: | Beszállítói raktáron |
| Kívánságlistára teszem | |
| A Fox Knives egyik legkedveltebb modellje a Core, ami most kőmosott tanto pengével mutatkozik be. A szokásos, jól textúrált FRN markolattal, Liner-lockal. Akár mindennapi használatra, akár outdoor feladatokra fogjuk be, nem okoz csalódást ez a masszív, erős zsebkés. | |
Paraméterek
| Teljes hossz | 19,0 cm |
| Penge hossza | 9,7 cm |
| Súly | 135 g |
| Penge vastagsága | 4,0 mm |
| Penge anyaga | N690 |
| Markolat anyaga | FRN |
| Zár | Liner-lock |