Fox Knives Core Micarta Brown zsebkés (FX-604 MBR)
| Gyártó: |
|
| Szállítási díj: | Ingyenes |
| Várható szállítás: | 2026. június 15. |
| Elérhetőség: | Beszállítói raktáron |
| Kívánságlistára teszem | |
| A Fox Knives egyik legkedveltebb modellje a Core. Ez a modell micarta markolattal, Liner-lockal érkezik. Akár mindennapi használatra, akár outdoor feladatokra fogjuk be, nem okoz csalódást ez a masszív, erős zsebkés. | |
Paraméterek
| Teljes hossz | 19,0 cm |
| Penge hossza | 8,0 cm |
| Súly | 140 g |
| Penge vastagsága | 4,0 mm |
| Penge anyaga | N690 |
| Markolat anyaga | Micarta |
| Zár | Liner-lock |