Fox Knives Chnops Aluminium Orange zsebkés (FX-543 ALO)
| Gyártó: |
|
| Szállítási díj: | 1.490 Ft |
| Várható szállítás: | 2026. június 15. |
| Elérhetőség: | Beszállítói raktáron |
| Kívánságlistára teszem | |
| Karcsú, elegáns és letisztult vonalaival hódít a Fox Knives Chnops zsebkés. Becut acél, alumínium markolat, remek színek.Irány a zseb! | |
Paraméterek
| Teljes hossz | 18,0 cm |
| Penge hossza | 7,5 cm |
| Súly | 78 g |
| Penge vastagsága | 3,5 mm |
| Penge anyaga | Becut |
| Markolat anyaga | Alumínium |
| Zár | Liner-lock |