Fox Knives Barlow M390 Ti Olive Wood zsebkés (FX-558 OL)
| Gyártó: |
|
| Szállítási díj: | Ingyenes |
| Várható szállítás: | 2026. június 15. |
| Elérhetőség: | Beszállítói raktáron |
| Kívánságlistára teszem | |
| A Fox a klasszikus Barlow dizájnt modern anyagok felhasználásával fűszerezi meg ebben a zsebkésében. M390 csúcsacél és titán randevúzik az örök olajfával. Egyedi megjelenés, kifinomultság. | |
Paraméterek
| Teljes hossz | 16,0 cm |
| Penge hossza | 7,0 cm |
| Súly | 62 g |
| Penge vastagsága | 3,0 mm |
| Penge anyaga | M390 |
| Markolat anyaga | Titán, olajfa |
| Zár | Slipjoint |