FKMD Sputnik 10 Green outdoor kés (FX-810 GS)
| Gyártó: |
|
| Szállítási díj: | Ingyenes |
| Várható szállítás: | 2026. június 15. |
| Elérhetőség: | Beszállítói raktáron |
| Kívánságlistára teszem | |
|
A Fox Knives Military Division (FKMD) olasz cég, melynek kínálata a rendőri, katonai és mentőegységek igényeire összpontosul. A NATO beszállítója és együttműködik a világ elit egységeivel. A koncepció szempontjai a legmagasabb megbízhatóság és funkcionalitás. Az FKMD Sputnik sorozat mindenekelőtt különösen magas használati értékével és rendkívül biztonságos kezelésével tűnik ki. A szatén bevonatú N690 penge kivételes, 5 mm-es vastagságával optimálisan méretezett, hogy egyesítse a vágási potenciált és a stabilitást. A zöld TPR markolatnak köszönhetően a Sputnik 10 nagyon kényelmes és biztonságos kezelhetőséget ad nedves, rideg körülmények között is. Molle-kompatibilis nylon tokkal kapjuk. |
|
Paraméterek
| Teljes hossz | 24,5 cm |
| Penge hossza | 12,0 cm |
| Súly | 215 g |
| Penge vastagsága | 5,0 mm |
| Penge anyaga | N690 |
| Markolat anyaga | TPR |