Fallkniven F1x Elmax Pilot Knife outdoor kés
| Gyártó: |
|
| Szállítási díj: | Ingyenes |
| Várható szállítás: | 2026. június 01. |
| Elérhetőség: | Beszállítói raktáron |
| Kívánságlistára teszem | |
| A legendás Fallkniven F1 utódjának tekinthető F1x minden olyan területen kiemelkedik, melyeken elődje is. Vadászpilótáknak dedikált túlélőkés, ennek ellenére - vagy éppen ezért - minden túra, outdoor, buschcraft tevékenységre alkalmas. Kiváló méretek és arányok, prémium acél, átgondolt ergonómia jellemző e nagyszerű fix késre. Sokan választanánk ha csak "egy maradhatna". | |
Paraméterek
| Teljes hossz | 22,0 cm |
| Penge hossza | 10,0 cm |
| Súly | 220 g |
| Penge vastagsága | 5,0 mm |
| Penge anyaga | Elmax |
| Markolat anyaga | Thermorun |