Fallkniven A1nz outdoor kés
| Gyártó: |
|
| Szállítási díj: | Ingyenes |
| Várható szállítás: | 2026. június 01. |
| Elérhetőség: | Beszállítói raktáron |
| Kívánságlistára teszem | |
|
A Fallkniven A1 modell új világszínvonalat állított fel, különös tekintettel a kulcsfontosságú részletekre, beleértve a műszaki tervezést, az ergonómiát és a hatékonyságot. A Fallkniven A1 túlszárnyalja a nemzetközi szabványokat a tartósság, a személyes biztonság és az ár-érték arány tekintetében. Ezt a nagyobb formátumú univerzális kést igényes használatra tervezték. A rendkívül kemény és strapabíró VG10w laminált acélból készült erős penge megbirkózik a nagy igénybevétellel járó terhelésekkel. Kiváló vágási képességeit és a mindennapi feladatok során történő precíz vágási képességét az ergonomikus markolat hangsúlyozza. A penge hegye áthalad a markolaton, ami lehetővé teszi a heggyel történő ütést a markolat veszélyeztetése nélkül. A Zytel kétirányú zárszerkezettel ellátott tokja a funkciók egyszerű, biztonságos és stabil kombinációját képviseli, amelyet minden felhasználó értékelni fog. Ezenkívül az egykezes Zytel tok könnyen tisztán tartható. |
|
Paraméterek
| Teljes hossz | 28 cm |
| Penge hossza | 16 cm |
| Súly | 320 g |
| Penge vastagsága | 6 mm |
| Penge anyaga | Lam. VG-10 |
| Markolat anyaga | Thermorun |