Extrema Ratio RAO II BLK zsebkés (04.1000.0136)
| Gyártó: |
|
| Szállítási díj: | Ingyenes |
| Várható szállítás: | 2026. június 01. |
| Elérhetőség: | Beszállítói raktáron |
| Kívánságlistára teszem | |
| A Folgore Légideszant Dandár (185.RAO) megállapodott az Extrema Ratio-val, hogy az kifejleszt egy különleges kést az alakulat számára. A RAO II a híres, Extrema Ratio RAO összecsukható kés új verziója, amely túlélésre is alkalmas. Bohler N690 acél pengével. Biztonsági zárral és kiegészítő biztonsági mechanizmussal rendelkezik. A markolat fekete eloxált alumíniumból készült, üvegtörővel. Nylon tokkal és gyémántos fenővel szállítva. | |
Paraméterek
| Teljes hossz | 26,3 cm |
| Penge hossza | 11,9 cm |
| Súly | 322 g |
| Penge vastagsága | 6,0 mm |
| Penge anyaga | N690 |
| Markolat anyaga | Alumínium |
| Zár | Crossbar-lock |