Extrema Ratio BF0 CD zsebkés (04.1000.0460/SW)
| Gyártó: |
|
| Szállítási díj: | 1.490 Ft |
| Várható szállítás: | 2026. június 15. |
| Elérhetőség: | Beszállítói raktáron |
| Kívánságlistára teszem | |
| Az Extrema Ratio BF0 CD zsebkés egy kis méretű, de teljes értékű zsebkés. Szinte minden olyan vágási feladatra alkalmas, mint kissé nagyobb társai. Ő is N690 pengét kapott, Liner-lock rögzíti és nylon markolatpanelekkel rendelkezik. Kis súlyának és méretének köszönhetően szinte észrevétlenül hordhatjuk még a nyári kánikulában is. | |
Paraméterek
| Teljes hossz | 14 cm |
| Penge hossza | 5,5 cm |
| Súly | 50 g |
| Penge vastagsága | 2,5 mm |
| Penge anyaga | N690 |
| Markolat anyaga | Nylon |
| Zár | Liner-lock |