Dick Superior hámozókés 7 cm (8403007)
| Gyártó: |
|
| Szállítási díj: | 1.490 Ft |
| Várható szállítás: | 2026. június 01. |
| Elérhetőség: | Beszállítói raktáron |
| Kívánságlistára teszem | |
|
A Superior sorozat professzionális és otthoni használatra készült. Klasszikus kialakítás, markolatszegecsekkel és könnyű szerkezettel biztonságosan használható kést eredményez. |
|
Paraméterek
| Rozsdamentes acél penge | |
| Penge fajtája | X55CrMo14 |
| Penge hossza | 7 cm |
| Szélesség | 1,30 cm |
| Magasság | 2,04 cm |
| Hosszúság | 17,72 cm |