Dick Superior hámozókés 10 cm (8405010)
| Gyártó: |
|
| Szállítási díj: | 1.490 Ft |
| Várható szállítás: | 2026. június 01. |
| Elérhetőség: | Beszállítói raktáron |
| Kívánságlistára teszem | |
|
A Superior sorozat kis vágókése fontos segítőtárs a konyhai apró vágási feladatok széles skálájához. A praktikus, 10 cm hosszú penge könnyen és gyorsan vágja az apró gyümölcsöket, például a bogyókat. A Superior sorozat professzionális és otthoni használatra készült. Klasszikus kialakítás, markolatszegecsekkel és könnyű szerkezettel biztonságosan használható kést eredményez.. Az eredmény egy tökéletesen formált klasszikus, kivételes minőség. |
|
Paraméterek
| Rozsdamentes acél penge | |
| Penge fajtája | X55CrMo14 |
| Penge hossza | 10 cm |
| Szélesség | 1,30 cm |
| Magasság | 2,22 cm |
| Hosszúság | 19,40 cm |