Dick Red AJAX 20 cm Szakácskés (8172220)
| Gyártó: |
|
| Szállítási díj: | 1.490 Ft |
| Várható szállítás: | 2026. június 01. |
| Elérhetőség: | Beszállítói raktáron |
| Kívánságlistára teszem | |
| A Red Spirit sorozat az ázsiai kézművességet ötvözi a német minőségi munka erényeivel. A letisztult, de feltűnő dizájnnak köszönhetően a Red Spirit kések igazi szemet gyönyörködtetőek konyhájában. | |
Paraméterek
| Rozsdamentes acél penge | |
| Penge fajtája | X55CrMo14 |
| Penge hossza | 21 cm |
| Szélesség | 2,54 cm |
| Magasság | 4.70 cm |
| Hosszúság | 33.70 cm |