Dick Prodynamic műanyag nyelű hámozókés (11 cm) (8262011)
| Gyártó: |
|
| Szállítási díj: | 1.490 Ft |
| Várható szállítás: | 2026. június 01. |
| Elérhetőség: | Beszállítói raktáron |
| Kívánságlistára teszem | |
Paraméterek
| Penge méret | 11 cm |
| Penge anyaga | rozsdamentes acél |
| Acél típusa | X55CrMo14 |
| Markolat típusa | Polypropylen |
| Acél keménysége | HRC 56 |
| Tisztítás | mosogatógépben tisztítható |
| Márka | Friedr. Dick |
| Származási hely | Németország |
| Jótállás | 1 év |
| Penge típusa | Merev, egyenes |
| Széria | ProDynamic |
| Csomagolás | bliszter |
| Típus | konyhai kés |
| Hossza (cm) | 21,8 cm |
| Tömeg | 40 g/db |