Dick 1905 Szakácskés AJAX 22 cm (8192222)
| Gyártó: |
|
| Szállítási díj: | Ingyenes |
| Várható szállítás: | 2026. június 01. |
| Elérhetőség: | Beszállítói raktáron |
| Kívánságlistára teszem | |
|
Friedr. Dick már 1905-ben szem előtt tartotta a gyönyörű dizájnt, és kifejlesztett egy sorozat speciális, gyűrűs markolat rögzítéssel rendelkező kést. Ezek helyettesítik a korábban ismert és megszokott körszegecseket. Ez a XX. század eleji dizájn feledésbe merült, de 2010-ben újjáéledt. Az 1905-ös sorozat minden késének jellegzetes nyele van. Az acélgyűrűk felváltva sorakoznak rés nélkül a kiváló minőségű és tartós műanyagon, és tapinthatóvá és vizuális élménnyé teszik a markolatot. A kés pengéjén található F. DICK dombornyomás teszi teljessé a sorozat klasszikusan modern dizájnját. Az 1905 sorozat a német kézművességet ötvözi a német minőségi munka erényeivel, és megteremti a hagyomány és a modern dizájn egységét. A letisztult, de feltűnő dizájnnak köszönhetően az 1905 kések igazi szemet gyönyörködtetőek konyhájában. |
|
Paraméterek
| Rozsdamentes acél penge | |
| Penge fajtája | X55CrMo14 |
| Penge hossza | 22 cm |
| Szélesség | 1,90 cm |
| Magasság | 7,70 cm |
| Hosszúság | 36,00 cm |