Demko Knives Armiger 4 Spear Point 80CRV2 TPR OD Green outdoor kés (ARM4-80CrV2-OD-SPR)
| Gyártó: |
|
| Szállítási díj: | 1.490 Ft |
| Várható szállítás: | 2026. július 06. |
| Elérhetőség: | Előrendelhető |
| Kívánságlistára teszem | |
|
Tökéletes outdoor kés. Betonstabil full tang kialakítású, szívós és erős acéllal. A 80CrV2 ideális választás olyan kések esetében, melyek nagy sokkhatásoknak vannak kitéve, mint például bárd, kukri, machete. Ez az acél jól bírja a "csapkodást" és nagy, hosszú kések, tőrök és bozótvágók ideális alapanyaga. Így is ismerheted: 80CrV2 acél, L2 acél, 1.2235 acél. Színharmóniája taktikai és buschraft felhasználók szemében is kívánatos. A zöld TPR-ből készült csúszásmentes markolat garantálja a biztos tartást. MOLLE kompatibilis Kydex tokkal szállítjuk. Andrew Demko késkészítő hosszú évekig a Cold Steel Knives fő tervezője volt, ahol kiemelkedően erős zsebkéseivel és praktikus fixpengéseivel szerzett magának hírnevet. Az ez idő alatt megszerzett tapasztalataira támaszkodva megalapította a Demko Knives-t új otthont adva designjainak immár saját neve alatt. |
|
Paraméterek
| Teljes hossz | 24,1 cm |
| Penge hossza | 10,2 cm |
| Súly | 210 g |
| Penge vastagsága | 4,0 mm |
| Penge anyaga | 80CrV2 |
| Markolat anyaga | full tang, TPR |