Demko Knives Armiger 2 Shark Foot 4034SS TPR Black outdoor kés (ARM2-4034SS-SF)
| Gyártó: | |
| Szállítási díj: | 1.490 Ft |
| Várható szállítás: | 2026. június 01. |
| Elérhetőség: | Beszállítói raktáron |
| Kívánságlistára teszem | |
| A Demko Knives Armiger 2 Shark Foot 4034SS TPR Black outdoor kés szinte észrevétlenül bújik meg a ruházat alatt. MOLLE-kompatibilis Kydex tokkal és tartós csiptetővel rendelkezik, amely kulcstartóra vagy hátizsákra rögzíthető. Kiváló mini kísérőnk lehet minden élethelyzetben. | |
Paraméterek
| Teljes hossz | 13,3 cm |
| Penge hossza | 5,1 cm |
| Súly | 45 g |
| Penge vastagsága | 1,8 mm |
| Penge anyaga | 4034 |
| Markolat anyaga | TPR |