CRKT Tuna Compact Frame Lock G10 Blue zsebkés (CRKT-2522B)
| Gyártó: | |
| Szállítási díj: | 1.490 Ft |
| Várható szállítás: | 2026. május 26. |
| Elérhetőség: | Raktáron (szállításra kész) |
| Kívánságlistára teszem | |
| Dinamikus és lendületes vonalaival csábít a Tuna. Eleganciával, kompakt mérettel, nagyszerű acél választással és menő színnel érkezik a CRKT újdonsága. Lucas Burnley tervező biztosan hibázott már életében, csak még senki se látta. Olyan egyedi, a mindennapi viselésre alkalmas zsebkést rajzolt ismét, amit csak követni lehet a konkurens brandeknek. | |
Paraméterek
| Teljes hossz | 16,4 cm |
| Penge hossza | 6,9 cm |
| Súly | 100 g |
| Penge vastagsága | 4,0 mm |
| Penge anyaga | 14C28N |
| Markolat anyaga | G10, acél |
| Zár | Frame-lock |